Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Uyum sağlama ya da entegrasyon noktasında sorun yaşandığında devreye çözüm odaklı ürün çeşitleri girebiliyor. Şayet yaşanan sorun endüstriye ortamdaysa ve sorun yaşanan alan da ısıtıcı ise bu durumda Coex ısı hortumları tercih edilebiliyor. Bu ürünlerin avantaj sunan özelliklerinin başında uyum sorunu yaşatmıyor olması geliyor. Her sisteme, makinaya ya da cihaza kolayca uyum sağlayabilir olması dikkatlerden kaçmıyor.

Coex ısıtıcı hortumlar yüksek sıcaklık ve basınca karşı ciddi düzeyde mukavemet gösterebiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Aynı zamanda co-ekstrüzyon arasında esneklik sağlayabiliyor. Isıtıcı hortumların ön plana çıkan özellikleri arasında ısı sensörleri ile bir arada kullanıma uygun bir yapıya sahip olmaları da var. Pek çok cihaz modelinde bu ihtiyacın olması, ısıtıcı hortumların geliştirilmesini beraberinde getiriyor.

coex-hortum.png

Isı Hortumlarının Kullanımı

Tutkal hortumları ya da sıcak tutkal hortumları gibi çeşitli özellikleri bulunan pek çok çeşidi olan ısı hortumlarının kullanımının da dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor. Bu ürünlerin daha önce ısı hortumu kullanım olan, deneyimli kişiler tarafından kullanılması gerekir. Örneğin ısı hortumunun değiştirilmesi gerekebilir. İşte bu durumda hortum hangi sistem ile kullanılıyorsa önce o sistemin soğuması beklenmelidir.

Sistem sıcakken ısı hortumu değişimi yapmak sakıncalı olabilmektedir. Aynı zamanda ürün kullanımı esnasında sıcaklık seviyesinin kontrol edilmesi de gerekebilir. Coex ısı hortumları kalite düzeyi yüksek malzemeler kullanılarak üretildiğinden çok uzun yıllar kullanım şansı sunabiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan davul fırın rezistans yazımızda sizlere 1. sınıf kalitedeki davul fırın rezistans ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler sunduk.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza