Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

İşyeri ve işletmeler için ısınma ihtiyacını karşılamaya yönelik pek çok ürün çeşidi bulunuyor. Ancak söz konusu geniş alanların daimi olarak ısıtılması olduğunda, enerji kullanımı son derece büyük önem taşıyabiliyor. İşte bu noktada farklı çözümler sunan ürünlere yönelmek, enerji tasarrufu anlamında da beklentileri karşılayabiliyor. Ofisler, işletmeler, atölyeler ve benzeri alanlarda ısınma ihtiyacını karşılamak için infrared ısıtıcı çeşitleri tercih edilebilir.

İnfrared Isıtıcılar Enerji Tasarrufu Sağlar

Minimum enerji kullanımı ile maksimum ısı sağlayabilen bu infrared ısıtıcı çeşitleri istenen her yere monte edilerek kullanılabiliyor. Bununla beraber uzaktan kumanda ile kontrolünün sağlanabiliyor olması da dikkat çeken hususlar arasında yer alıyor. infrared ısıtıcılar 4 farklı kademede ısı ayarı sunabiliyor. Uzaktan kumanda ile ısı ayarı kolaylıkla değiştirilebiliyor. Bu yönüyle de ihtiyaçtan daha fazla ya da daha az ısı kullanmanın önüne geçilerek de tasarruf elde edilebiliyor.

karbon-infrared-ortam-isitici.jpg

Bu ısıtıcı modellerinin bir diğer özelliği de zamanlama fonksiyonunun bulunmasıdır. Herhangi bir süre belirlenerek bu sürenin sonunda otomatik olarak kapanması sağlanabiliyor. Otomatik kapanma ve zamanlama fonksiyonu infrared ısıtıcı çeşitlerinin daha güvenli bir şekilde kullanılabilmesine de olanak tanıyor.

Termostat Kontrollü İnfrared Isıtıcılar

Isıtıcının en mühim özelliği ise termostat kontrolünün olmasıdır. İstenen ısı ayarı belirlenebiliyor ve bu ısı ayarı elde edildiğinde ısıtıcı otomatik olarak kapanıyor. Bu sayede bir yandan enerji tasarrufu elde edilirken diğer yandan ortamda istenenden daha fazla ısı oluşmasının önüne otomatik olarak geçilebiliyor. Son derece uygun fiyatlara sahip olması da bu ısıtıcıları tüm iş sahaları için cazip kılabiliyor.

Toptan rezistans satın alımı ve toptan satışlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız toptan rezistans yazımıza göz atabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza