Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Isıtıcıların yüzeyinde eşsiz bir ısı dengesi yakalayabilmek için çerçeve rezistanslardan sizler de yararlanabilirsiniz. Bakır malzemelerden de tasarlanabilen çerçeve rezistanslar aynı zamanda montaj kolaylığı ile de pek çok müşterimizin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. İstenilen boyutlarda ve ölçülerde çelik ya da CrNi borulu olarak özel üretilen çerçeve rezistanslar 1. sınıf kalitedeki malzemelerden tasarlanıyor.

Enerji Tasarrufu Elde Edebileceğiniz Rezistans Modelleri

Isıtıcı yüzeyinde meydana gelen ısıyı tamamen kendi üzerine toplayan ve istenilen bölgeye aktarılmasını sağlayan çerçeve rezistanslar paslanmaz malzemeler ile üretilir. Isı ve enerji tasarrufu sağlayabilmek amacıyla da kullanılan bu ürünlerde yüksek ısı ve ampere dayanıklı statik klemens ve ütü fişleri yer almaktadır.

Farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan çerçeve rezistans modellerini sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile Ser Rezistans olarak sunmaktayız. Ürünlerimiz uzun kullanım ömrüne sahip olup aynı zamanda dünya kalitesi standartlarında üretilerek sizlere sunulmaktadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza