Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Isıtılması istenilen extruzer gibi makine parçalarında ve kalıplarda isteğe bağlı olarak çember rezistans modelleri kullanılabilmektedir. Pirinç, bakır ve alüminyum gibi malzemelerden de üretilebilen çember rezistanslar farklı çalışma koşullarına uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Yüksek ısıya ihtiyaç duyulan endüstriyel ortamlarda da kullanılabilen çember rezistans modelleri pek çok farklı işletmenin ihtiyaç duyduğu rezistanslar arasında yer almaktadır.

Yüksek ısı altında çalışılan ortamlarda aşınmaması ve bozulmaması için özel malzemelerden tasarlanan bu rezistansların gövde kısımlarında dayanıklı malzemeler yer almaktadır. Üretim yapılan ortamlarda işletmelerin enerji tasarrufu da elde edebilmesini sağlayan çember rezistans modelleri sıvı ortamlarda da kullanılabilecek özelliklere sahiptir.

Çember Rezistans Satın Al

Enerji Tasarruflu Çember Rezistans Modelleri

Çember rezistansları seçerken hangi ortamda bu rezistansları kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilebilen çember rezistans modellerini doğru şekilde seçtiğiniz zaman uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ancak kullanım süresinin uzunluğu ve kullanım güvenliği tercih edeceğiniz firmaya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Firma seçimini yaparken daima güvenilir ve bilinirliği yüksek olan markaları tercih etmelisiniz. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz çember rezistans modellerimizi 1. sınıf kalitede malzemelerden üreterek sizlere sunmaktayız. Çevreye karşı duyarlı olarak tasarlanan çember rezistanslar ile birlikte farklı kullanım alanları için uygun olan tüm rezistans modellerini de sizlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Her kişinin bütçesine uygun modellerin yer aldığı ürün kataloglarımızdaki rezistanslar enerji maliyetinizi optimum seviyelere getirebileceğiniz özelliklere sahiptir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza