Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Solid state röle (SSR) elektronik parçalardan oluşan anahtarlama düzenidir. Dünyaca ünlü markalar arasında bulunan Celduc markası da SSR konusunda en güvenilir markalardandır. Celduc SSR modelleri klasik röle ve kontaktörler ile aynı işlevi üstlenebilecek kapasiteye sahiptir. Röle gibi kumanda ve güç devrelerine sahip olan Celduc SSR modelleri dünya çapında en fazla tercih edilen SSR modelleri arasındadır.

Güç devrelerinin anahtarlanması gerektiği zaman önemi bir kez daha ortaya çıkan SSR modelleri 1 veya 2 amper gibi küçük akımları kullanırken aynı zamanda 1000-2000 amper gibi büyük akımları da kullanarak anahtarlama yapabilmektedir. Celduc SSR modelleri arasında monofaze ve frifaze gibi farklı modeller mevcuttur.

Celduc SSR

SSR Nasıl Çalışır?

Solid state röleler kumanda devresi transistör benzeri elemanların enerjilendirilmesi ile çalışır. Daha sonra güç devresi transistör benzeri elemanı açık konumdan kapalı konuma getirir ve sisteme enerji gitmesini sağlar. SSR veya kontaktörün bobinine enerji verildiği zaman kontakların açık konumdan kapalı konuma getirilmesi son derece güvenilir şekilde gerçekleşir.

Ser Rezistans güvencesi ile sizlere sunulan Celduc SSR modelleri farklı kullanım alanlarına sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebileceğiniz güvenilir SSR modellerini sizlere sunan Ser Rezistans aynı zamanda en ekonomik fiyat seçenekleri ile sizlere dünyaca ünlü Celduc SSR modellerini sunmaktadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza