Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Cafe restaurant ısıtma sistemleri sıcak hava üflemeli olan sistemlerdendir. Hava sirkülasyonuna ihtiyaç duymadan gürültüsüz ve güvenilir bir şekilde çalışabilmektedir. Enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz cafe restaurant ısıtma sistemleri sayesinde işletmenizdeki enerji maliyetini de optimum düzeylere getirebilirsiniz. Cafe restaurant ısıtma sistemleri Bursa bölgesindeki pek çok farklı firma tarafından sahip olabileceğiniz sistemler arasındadır.

Isıyı en hızlı şekilde mekanlara yayabilen bu tür ısıtıcılar aynı zamanda insan sağlığına zarar verebilecek herhangi bir işlem gerçekleştirmemektedir. Ortamdaki havayı kurutmayan ve insanlarda baş ağrısına yol açmayan cafe restaurant ısıtma sistemleri tamamen objeleri ısıtabilecek şekilde dizayn edilmektedir.

Cafe Restaurant Isıtma Sistemleri Bursa

Cafe Restaurant Isıtma Sistemleri Güvenilir mi?

Tıpkı güneş gibi sadece objeleri ya da insanları ısıtan cafe restaurant ısıtma sistemleri bütün binanın ortam havasını ısıtmamaktadır. Bütün ortam havasını ısıtan ve dolayısıyla ısıdan insanların ve objelerin faydalanmasını sağlayan ısıtıcılar kapıların sürekli açık olduğu binalarda da kullanıma uygundur. Hava tarafından absorbe edilmeyen ısıtıcılar sıcaklığın sık değiştiği ortamlar için ideal olan ısıtıcı türleri arasındadır.

Konvansiyonel ortam ısıtıcılarına kıyasla önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayan cafe restaurant ısıtma sistemleri bölgesel ısı kontrolünü de sağlar. Çalışma alanlarının ihtiyaçları doğrultusunda farklı sıcaklıklarda olabilmesini sağlayan cafe restaurant ısıtma sistemleri son derece güvenilirdir. İstenilen sıcaklık seviyelerine ulaşıldığı zaman sistemler kendilerini otomatik olarak kapatabilmektedir.

Çalışma alanlarının ısınma ihtiyaçlarına diğer ısınma  yöntemlerine göre daha hızlı ve ekonomik cevap verebilen cafe restaurant ısıtma sistemleri sıcak hava üfleme prensibiyle çalışmaktadır. Ortamda hava akımı yaratan cafe restaurant sistemleriyle ilgili teknik detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibiyle de iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Termostatsız Chafingdish
Hazırlanan yiyeceklerin daha uzun süre boyunca sıcak tutulabilmesi için tercih edilen term...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza