Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Bulaşık makinesinin rezistansının fiyatı o ürünün marka model ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Isıtma elemanları olarak ön plana çıkan bulaşık makinesi rezistansları suyun sıcaklığını muhafaza etmeye yarar. Bulaşık makinesi rezistansları sadece suyu ısıtmak için değil, buharlaşma işlemini daha hızlı yapabilmek için de kurutma döngüsü sırasında ünitenin içindeki havayı ısıtmaktadır.

Küçük ve tüp şeklinde olan bu rezistanslar suyu bulaşık makinesine göndermeden önce güvenilir şekilde hızlı bir biçimde ısıtır. Modern tasarımlara sahip olan bu ürünler birkaç farklı paranteze yapıştırılmış seramik kaplamalı ağır tel rezistanslara da sahiptir. Rezistanslar üzerinden elektrik akımı geçtikçe tel ısınmaya başlar ve suyu da ısıtır.

Enerji Tasarruflu Bulaşık Makinesi Modelleri

Çalışma şekilleri model tasarımlarına bağlı olarak farklılıklar gösteren bulaşık makinesinin rezistansının fiyatı ile ilgili araştırma yaptığınız zaman farklı fiyat seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz. Bu fiyatlar arasında karşılaştırma yaparken mutlaka firma detaylarına da göz atmalısınız. Güvenilir olmayan ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüş almayan firmaları asla tercih etmemelisiniz.
Bulaşık Makinesinin Rezistansının Fiyatı

Ev ve işyeri tipi bulaşık makinelerinin daha güvenilir şekilde çalışabilmesini sağlayan ve işlevsel özelliklerini sergileyebilmesini sağlayan bulaşık makinesi rezistansları elektrik enerjisini en hızlı şekilde ısı enerjisine çevirmektedir. Isıyı mümkün olabilecek en hızlı şekilde elde edebilmenizi sağlayan bulaşık makinesi rezistansları enerji tasarrufu elde edebilmenizi de sağlar. Enerji maliyetinizi optimum düzeylere getirebilmenize yardımcı olan bulaşık makinesi rezistansı modelleri arasında farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilecek modeller yer almaktadır.

Ser Rezistans ekibiyle iletişime geçerek ihtiyacınız olan en uygun rezistans modelini öğrenebilir veya ürünlerin teknik özellikleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza