Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Teknolojinin gelişimi ile sanayi alanında büyük değişimlere sebep olurken ev yaşamında da büyük kolaylıkları beraberinde getirdi. Bu alanda en çok bayanları sevindiren yenilik ise bulaşık makineleri oldu. Bulaşık makineleri suyun içerde ısınmasını sağlayarak el dayanmayacak bir ısı ile tüm bulaşık malzemelerinin hijyenik biçimde temizlenmesine destek oluyor. Bu ısınma işleminde ise rezistans kullanılır. Bulaşık makine rezistansı ısının kısa sürede gerçekleşmesine destek olarak sıcak bir su ile anında temizliği saplarken aynı zamanda kurulma işleminde de destek olur. Bulaşık makinesi rezistansı diğer rezistanslardan farklıdır. Kazan rezistansı ve kurutma rezistansı ile işleminiz makine tarafından belirlenen süre içersinde tamamlanır. Bu süre ile oldukça kısa olup hem yıkama, hem durulama hem de kurutma işlemi gerçekleştirilir.

ser12deneme.jpg

Bulaşık Makinesi Rezistansı Çeşitleri

Bulaşık makinesi rezistansı farklı çeşitlere sahip olup aynı işlemi gerçekleştirmektedir. Bulaşık makinesi üretim sanayisi içersinde en gerekli olan parça olan bu rezistans aynı zamanda önemli bir yedek parça ürünüdür. Bulaşık makinesi rezistansının arıza yapması ya da makinede bulunmaması çalışma prensibine aykırı olduğu için makinenin ana parçası denebilir.

Bulaşık Makinesi Rezistansı Fiyatları

Bulaşık makinesi rezistansı genel olarak firma üreticileri tarafından belirlenen adette hızla temin edilmesi gereken parçalardır. Firmanız için gerekli olan adet bulaşık makinesi rezistansı çeşitleri hakkında firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza