Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Sıcak su elde edilmesini sağlayan boyler cihazlar, rezistanslar olmadan çalışamazlar. Su veya kazan ısıtıcılarında yer alan boyler rezistansları birbirine geçmiş seramik boncuklar ile izole edilmiş spiral dirençli tellere sahiptir. Boyler makinası rezistansı tarafından oluşturulan ısı suya aktarılır ve istenilen sıcaklığın elde edilmesi sağlanır.

Termostatlar, elektrik akımının akışını ve boyler rezistansının direncini de kontrol eder. Rezistanslar ise su ısıtıcılarının gücünü belirler. Boyler makinası rezistansı modelleri genellikle daldırma tip rezistans olarak üretilir. Ancak ev tipi su ısıtıcılarından endüstriyel tip ısıtıcılara kadar kullanılabilecek farklı rezistans çeşitleri bulunmaktadır.

Enerji Tasarruflu Boyler Makinası Rezistansı Modelleri

Farklı boyutlara ve güç gereksinimlerine sahip olan kazanlar, ısıtılmak istenen su miktarına göre farklı şekillerde ortaya çıkar. Endüstriyel boyler makinası rezistansları yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. En yüksek sıcaklık derecelerinde bile güvenilir şekilde kullanabileceğiniz boyler makinası rezistansı en yeni teknolojiler kullanılarak tasarlanmaktadır.

Ser Rezistans ürünleri arasında da yer alan boyler rezistansları ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir. Fiyatlar, ürünün teknik özellikleri ve boyutlarına göre değişebilir. Farklı kullanım alanlarına hitap eden boyler makinası rezistansı uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz güvenilir rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Dünya kalite standartlarında üretilen ve 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan boyler makinası rezistanslarını farklı projelerinizde kullanabilir ve enerji tasarruflu özelliklerinden yararlanarak enerji maliyetinizi de düşürebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza