Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Oldukça yüksek çalışma sıcaklıklarında dahi kullanılabilen boru iç hadde rezistans çeşitleri genellikle seramik malzemeden üretilen bir yalıtıma sahiptir. Yaklaşık olarak 800 dereceye kadar çıkabilen bir sıcaklık çalışma prensibi sunabiliyor olması, bu ürünleri pek çok rezistans çeşidinden çok daha cazip kılabilir. Üretiminde kullanılan malzemeler ise performansında doğrudan belirleyici olabiliyor.

Boru iç hadde rezistans çeşitlerinin üretiminde genellikle özel saç plakalar kullanılır. Aynı zamanda paslanmaz çelik borular da bu ürünlerin imalatında kullanılabiliyor. Çözüm odaklı olmak üzere hemen her sistem ve cihaz ile birlikte kullanılabiliyor olması da tüm ısıtıcı grupları arasında boru iç hadde rezistansların dikkat çekmesini sağlayabiliyor.

boruichadde.jpg

Boru İç Hadde Rezistans Kullanım Alanları
  • Boru makinalarının kalıpları
  • Korige kalıpları
  • Halı ipliği ile birlikte kullanılan makaralar
  • Ters ısıtma yapılması gereken sistemler ve cihazlar
  • Muflu olan boru kalıpları

Tüm bunların yanı sıra endüstriyel alanda pek çok farklı sistemde de boru iç hadde rezistanslar kullanılabiliyor. Bu ısıtıcı çeşitleri cazip fiyatları ile de beğeni alıyor. Çok sayıda farklı sisteme entegre edilerek kullanım şansı sunuyor olmaları da dikkat çeken hususlardan bir diğeridir.

Bu ürünlerin ön plana çıkan özellikleri arasında esneme ve genleşmeye karşı yüksek mukavemet özelliği sergilemesi de bulunuyor. gayet kolay bir şekilde monte edilebiliyor olması ve yalıtımının da gayet güvenli olması, geniş bir kullanım alanına sahip olmasını beraberinde getiren unsurlar arasında yer alıyor.

Endüstriyel üretimde kullanılan termostatlar ile ilgili hazırladığımız yazımıza da göz atmayı ihmal etmeyin!

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza