Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Benmari bir tür gıda ve benzeri maddeleri ısıtma yöntemidir ve benmari rezistansı bu geleneksel yöntemden ilham alınarak tasarlanmış ısıtma elemanıdır. Özellikle mutfak teknikleri arasında iyi bilinen benmari usulü kabı doğrudan ateş üstüne koymak yerine kaynar suya oturtarak (tereyağı, çikolata gibi) maddeyi ısıtma ya da eritme tekniğidir.

Bilim alanında veya Ar-Ge laboratuarlarında ve daha çok endüstriyel mutfaklarda benmari rezistansı kullanılan ekipmanlar, yemek hazırlama sürecinde önemli rol oynar. Ayrıca açık büfe restoranlarda sıcak kalması gereken yiyeceklerin daimi sıcak tutulması için sunum ekipmanlarına dâhil edilebilirler. Pişirme ısıları istenilen ısıda sabit tutulabildiği için oldukça işlevsel özellikler taşırlar.

Benmari Rezistansı

Benmari Rezistansı Modelleri ve Fiyatları

Restoranlar, cafeler, otel mutfakları gibi yeme içmenin olduğu her ticari işletmede sabit sıcaklık sağlayan ısıtmalı kaplar ve bu özel kaplarda kullanılan benmari rezistansı büyük önem taşır. İşletmenin gereksinmelerine göre ekipmanlar benmari rezistansları ile birlikte tasarlanabilir. Trifaze benmari rezistansı, yandan çıkışlı benmari rezistansı, alttan çıkışlı benmari rezistansı, U veya M şekilli benmari rezistansı gibi farklı tiplerdeki Benmari rezistans çeşitleri bulmak mümkündür. Her bir model farklı olmakla birlikte rezistans fiyatları nispeten çok ucuzdur.

Yemek zevki, her kültürde önemli bir unsurdur. Bu açıdan benmari rezistanslar dünyada yemek sektöründe çığır açmış bir buluş sayılabilir. Farklı rezistans uygulamalarının en önemli otoritelerden biri şüphesiz Ser Rezistans'tır ve Ser Rezistans'ta her projenin kusursuz ve ekonomik sürecinden emin olabilirsiniz.

Asit banyo rezistansı ile hazırladığımız geniş kapsamlı rehberimize göz atmayı da unutmayın!

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza