Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Çok yönlü ve ekonomik boru ya da tüp tipi rezistanslar, barbekü rezistansları gibi akla gelebilecek her tür endüstriyel ve ticari ısıtma uygulamasında kullanılmaktadır. Bu sağlam boru rezistanslar, barbeküde lezzetli pişirme işleri için kullanılan güvenilir bir kaynaktır ve düz veya bükülmüş kompleks oluşumlara uygulanabilir.

Ser Barbekü Rezistansları Tasarım Özellikleri

  • Hassas sarmal sargılı nikel-krom tel kullanılan barbekü rezistansları, homojen bir profil yaratır.
  • Çevresel pimler, uzun ısıtıcı ömrü için sağlam bağlantı sağlar.
  • Sıkıştırılmış, yüksek saflıkta dielektrik izolasyon, yüksek sıcaklıklarda dirençli kablo ömrünü uzatır.
  • Tekrarlanan kavisler, yalıtım bütünlüğünü sağlayarak daha uzun ömür sunar.
  • Uluslararası standartlar tarafından onaylanan barbekü rezistansları güvenli ve güvenilir performans sağlar.

Barbekü rezistansları, tost makinesi, elektrikli ızgaralar, elektrikli mangallar gibi benzer tiptedir. Bunlar, sıcak şerit kalıplama sistemlerinde açılmış oluklara uymak için yaygın olarak kullanılırlar. Hassas sığdırma, çalışma yüzeyine ısı aktarımını optimize eder, ekonomik, sağlam ve çok yönlü bir ısı kaynağı sağlar.

sera2.jpg

Özel boru tip ısıtma elemanları olan barbekü rezistansları herhangi bir uzunluğa kadar üretilebilir ve uygulamanıza uyacak şekilde çeşitli farklı malzemelerle kaplanır. Aynı şekilde, bağlantı ve sonlandırma olanakları yalnızca hayal gücünüzle ve bileşenlerin kullanılabilirliği ile sınırlıdır.

Boru tip barbekü rezistansları için çok çeşitli standart tasarımlar mevcuttur veya ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanabilirler. Ser Rezistans uygulama ve tasarım mühendisliği ekibi, size uygun barbekü rezistans modelleri konfigürasyonunun belirlenmesinde yardımcı olabilir.

İşletmeler tarafından ihtiyaç duyulan açık büfe rezistansları hakkında detaylı bilgi alabilmek için açık büfe rezistansları yazımıza da göz atabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza