Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Bant rezistanslar, plastik endüstrisi başta olmak üzere pek çok farklı sektör içerisinde kullanılan rezistans modelleri arasındadır. Bant rezistans modelleri hassas bir ısıtma ve ısı kontrolü sağlayabilmenize yardımcı olur. Ekstrüzyon süreçlerine daha hızlı yanıt verebilecek rezistanslar arıyorsanız bant rezistans çeşitleri sizler için uygun olabilir.

Yüksek ısı olan çalışma ortamlarına uyum sağlayabilen bant rezistans modelleri yüksek verimlilik elde edilecek olan alanlarda tercih edilir. Sıkıştırma ve sürtünmeden kaynaklanabilecek olan kontrolsüz ısının kontrol altında tutulabilmesi de bant rezistanslar sayesinde mümkün olur.

Projelerinize, sistemlerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak farklı ölçülerde üretilebilen bant rezistans modelleri boş konumdayken test edilemeyen rezistanslar arasındadır. Isı transferini sağlayabilmeniz için kullanabileceğiniz bant rezistans modelleri enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz rezistanslar arasında yer alır.

Bant Rezistans

Bant Rezistans Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bant rezistansları kullanırken bükülmeye karşı önlem almalısınız. Ayrıca bant rezistansların kesilerek kısaltılması da tehlikelidir. Uygulama esnasında üst üste bindirilmemesi gereken bant rezistanslar farklı watt seçenekleri ile üretilir.

Watt seviyeleri arttıkça ürünün verimliliği de artar. Ancak ihtiyacınızdan daha yüksek bir watt seçeneği tercih etmeniz güvenlik ve enerji tüketimi açısından doğru değildir. Şişirme ve ambalaj sanayi sektöründe de kullanılan bant rezistanslar kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilebilen rezistanslardır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza