Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanılan rezistans çeşitlerinde de büyük farklılıklar ortaya çıkıyor. İşletmelerin ihtiyaçlarına özel olarak üretilen rezistans çeşitleri arasında bant panjurlu rezistans modelleri de yer alıyor.

Bant panjurlu rezistanslar, plastik ham maddelerin işlenmesi ve mamül haline getirilmesinde etkili bir rol üstleniyor. Bant panjurlu rezistans modelleri genellikle ekstrüder makineleri, plastik ve ambalaj sanayi gibi pek çok farklı alanda aktif bir şekilde kullanılıyor.

Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu ve uzun ömürlülük gibi detaylar göz önünde bulundurularak tasarlanan bant panjurlu rezistans modelleri kelepçe rezistansları olarak da nitelendiriliyor.

Bant panjurlu rezistanslar ile boşta test yapabilmeniz mümkün olmuyor. Isı transferinin sağlanacağı şekilde monte edilmesi ve bu şekilde çalıştırılarak test edilmesi gerekiyor. Teknolojinin en iyi imkanlarından yararlanılarak tasarlanan bant panjurlu rezistans modelleri makinelerinizin performansını artırabiliyor.

bant2 (1).jpg

Bant Panjurlu Rezistanslar Özel Boyutlarda Üretiliyor mu?

Enerji tasarrufu da sağlayabilen bant panjurlu rezistans modelleri ısı kaybını önleyebilecek özelliklere sahip olabilecek şekilde tasarlanıyor. Isı izolasyon malzemesi olarak kullanılan yüksek verimlilik özellikli rezistanslar ihtiyaçlarınıza göre özel boyutlarda üretilebiliyor. Ürünlerin standart boyutlarda üretilen çeşitlerini bulabilmek de mümkün oluyor.

Güvenilir çalışma alanları elde edebilmenizi sağlayan bant panjurlu rezistansların detayları ve fiyat bilgileri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza
Online Mağaza