Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Vakumlu olarak üretilen ambalaj makinaları farklı sektörlerde poşet ve ambalaj kaplamasının yapılabilmesi için kullanılır. Bu aletlerin işlevsel özelliklerini sergileyebilmesi için ise ambalaj makinaları rezistansı ihtiyacı ortaya çıkartır. İşletmelerinizin ya da projelerinizin ihtiyaçlarına göre özel watt, uzunluk, çap ve kablo uzunluğuna sahip olabilecek şekilde tasarlanabilir.

Çene yatay ambalaj makinaları için de uygun olan ambalaj makinaları rezistansları güçlü şaseler üzerine yerleştirilir. Alt disk grupları ve sisteme senkron olan palet konveyörler ise ürünlerin dayanıklı bir şekilde işlevsel özelliklerini ortaya çıkartmasını sağlar.

Sıcak ve soğuk ambalaj yapıştırma işlemlerine uygun olan ambalaj makinaları rezistansı modelleri disk içerisine monte edilebilecek pratik bir yapıya sahiptir. Ancak montaj konusunda teknik bilginiz yok ise mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekebilir.

Ambalaj Makinaları Rezistansı

Ambalaj Makinası Rezistansları Güvenilir mi?

Doğru şekilde monte edilen ve kaliteli bir şekilde üretilmiş olan ambalaj makinası rezistansı aynı zamanda kullandığınız ambalaj makinalarının da kullanım ömrünü uzatır. Makinalar daha güvenilir şekilde çalışarak iş ilerleyişinizin aksamamasına sebep olur.

İşletmelerin enerji tasarruflu olarak kullanabilecekleri ambalaj makinası rezistanslarını kullanmadan önce ambalaj makinaları ile ilgili detaylı bilgi alınmalıdır. Makinaların kullanım talimatları okunduktan sonra çalıştırılması rezistansların ve makinaların ömrü açısından önemlidir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza