Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Ağaç ile elde edilen malzemeler ve içerisinde pek çok farklı kullanım amacına uygun malzeme çıkartılabilmektedir. Ancak ağaç ile elde edilmiş malzemelerin kullanılabilecek hale getirilebilmesi için üzerindeki nemin de atılması gerekir. Bu tür durumlarda ağaç kurutma fırınlarından destek alınır. Ağaç kurutma fırını rezistans modelleri ile çalışan bu makineler ideal şekilde ağaçların kurutulmasını sağlar.

Kurutma sonrasında malzemelerin kalitesini koruyabilmesini sağlayan ve kurutma maliyetini düşük seviyelere getirebilen ağaç kurutma fırını rezistansları konveksiyonel hava dolaşımlı bir şekilde makineleri kullanabilmenizi sağlar. Fırın içerisinde yer alan serpantin borular sayesinde havanın dolaşımı sağlanır ve serpantinler ısınmaya başlar. Fırın içerisindeki aksiyal vantilatörler de havayı dolaştırarak fırın içerisinin ısıtılmasını sağlar.

Ağaç Kurutma Fırını Rezistansı Fiyatları

Yüksek yükleme kapasitesine sahip olan ağaç kurutma fırınlarını güvenilir şekilde kullanmak istiyorsanız, ağaç kurutma fırını rezistans modellerine göz atabilirsiniz. Ser Rezistans tarafından sizlere sunulan ağaç kurutma fırını rezistansları 1. sınıf kalitede üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Çevre dostu olarak sizlere sunulan rezistansları kullanım amacınıza ve ağaç kurutma fırınınızın yapısına göre uygun şekilde seçtiğiniz zaman uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan ağaç kurutma fırını rezistansı fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ser Rezistans ürünleri arasında bulunan rezistansların fiyatları ve teknik özellikleriyle ilgili Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza