Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Mekanlarınızda yaz aylarının sıcaklığını elde etmek istiyorsanız açık hava ısıtıcısı modellerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Yenilikçi ısıtma çözümleri arasında bulunan açık hava ısıtıcıları sayesinde düşük doğalgaz tüketimi elde edebilir ve en yüksek ısıtma oranlarına enerji tasarruflu olarak sizler de erişebilirsiniz.

Işınım faktörlü ısıtma sağlayan ve sessiz bir şekilde çalışabilen açık hava ısıtıcıları sessiz ve güvenilir şekilde çalıştıkları için müşteri memnuniyetinizi sağlayabilmenize de imkan verir. Kullanım alanlarına göre farklı boyutlarda ve özelliklerde üretilen açık hava ısıtıcıları rüzgar akımlarına karşı koruma sağlar. Isındıkça artan cam ışınımları sizlere geniş alanları da ısıtabilme şansı tanır.

acik-hava-rezistansi.jpg

Ser Rezistans Açık Hava Isıtıcıları

Kapalı ve açık alanlarda kullanabileceğiniz bu ısıtıcılar kafe ve restoranlar için en ideal ısıtıcı çözümleri arasındadır. Geniş ve son derece uzun bir ısıtma mesafesine sahip olan açık hava ısıtıcıları her mekan için uyumludur. Özel olarak üretiminin yapılabileceği açık hava ısıtıcıları uzaktan kumandalı sisteme sahiptir. Termostat kontrollü istenilen ısıda otomatik olarak devre dışı kalabilme özelliğine sahip olan açık hava ısıtıcıları güvenilir ısıtıcı türleri arasındadır.

Isıtma işlemini yaparken havayı kullanmayan ve doğrudan objeleri ısıtabilecek şekilde çalışan açık hava ısıtıcıları sayesinde ekonomik bir biçimde sizler de mekanlarınızı ısıtmaya başlayabilirsiniz. Ser Rezistans’ın en fazla tercih edilen ısıtıcı modelleri arasında yer alan açık hava ısıtıcıları ile ilgili detaylı bilgi için firmamızın iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza