Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Sıcak yiyecekler, vitrinde hepsini yiyebileceğinizi sandığınız bir büfede dururken veya herhangi bir kurumda hizmet hattı inşa etmede kullanılıp kullanılmamasına bakılmaksızın, birçok kavramın üzerinde bir yere sahiptir. Bu hizmet alanının görünmez tarafında açık büfe rezistansları yer alır. Boyutlandırma, doğru özelliklere sahip olduğunuzdan emin olduğunuz gibi, işletmeniz için doğru olanı seçmenin anahtarıdır. 

acik-bufe-rezistans.png

Kaynaktaki ısı transferinde buharı kullanmak daha eşit dağılmış sıcaklıklara neden olur. Personel gıda sıcaklıklarını ve koşullarını izlemeye, her ürünü periyodik olarak döndürmeye ve karıştırmaya ihtiyaç duyuyor olsa da, açık büfe rezistansları ile sağlanan buharlı ısıtma "kuru" ekipmana kıyasla çok daha az yanma veya aşırı pişirme riski oluşturuyor. 

Açık Büfeler için Rezistans Modelleri  

Self servis sıcak barlara genellikle her iki taraftan konuklar erişilebilir ve açık büfe rezistansları kurcalamayı önlemek için gizlenmiştir. Kuyu tipi gıda barlarında yalıtımlı açık büfe rezistansları kalıcı şekilde setin altına kapatılır ve doğrudan su katılır. Bunlara suyun değiştirilmesi için yerleşik vanalar dâhildir ve daha sofistike versiyonlar otomatik dolum sistemlerine sahiptir.

Sıcak yemek barları için pek çok ısıtma sistemi mevcuttur; kimi hazır olarak temin edilebilirken kimi de işletme ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanır. Her bir açık büfe tasarımı için farklı açık büfe rezistansları ya da ısıtma sistemleri gündeme gelebilir. Gıda sunumu ile ilgili bir işletme sahibi iseniz, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun açık büfe rezistansları ve ısıtma sistemleri için Ser Rezistans ürünlerine göz atabilir ve Profesyonel danışmanlıkları için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza