Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Son yıllarda daha yaygın bir şekilde kullanılan açık büfe reşo rezistansları enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz rezistanslar arasında yer almaktadır. Ticari uygulamalar ve iş geliştirme departmanlarında kullanılan açık büfe reşo rezistansları aynı zamanda gıda sektörü, imalatı ve işlevleri üzerinde çalışmalarını sergileyen firmalar için de son derece büyük bir öneme sahiptir.

Açık Büfe Reşo

Açık büfe reşo rezistansları yiyeceklerin sıcak tutulabilmesini sağlayan rezistanslardır. Bu sebeple, otel, pansiyon, cafe ve büfe gibi alanlarda da sık sık kullanılmaktadır. Montaj işlemi kolay olan açık büfe reşo rezistansları pratik bir şekilde taşınabilen ürünlerdir. Doğru şekilde montaj edildiği ve seçildiği zaman uzun yıllar boyunca kullanılabilecek etkiye sahiptir.

Çevre Dostu Açık Büfe Reşo Rezistansları

Gıda sektöründe yer alan firmalar pişirecekleri yemeklerin daha uzun süre sıcak kalmasını istemektedir. Pişirildikten sonra sıcak ya da soğuk olarak servis arabalarıyla ya da self servis platformuyla bu yemekler servis edilmektedir. Müşterilere servis yapılacağı zaman yemeklerin sıcak kalabilmesi açık büfe reşo rezistansları sayesinde mümkün olabilmektedir. Dünya çapında yer alan bütün firmalar bu rezistanslardan destek alarak çalışmalarına devam etmeyi tercih etmektedir.

Sıcak servis için kullanılan açık büfe reşo rezistansları seyyar yemek ısıtıcı rezistansı olarak da adlandırılmaktadır. Termostatlı olan reşo rezistansları günümüzde en yaygın olarak kullanılan rezistanslar arasındadır. Termostat kısımları kendi üzerinde yer alan açık büfe reşo rezistanslarının alüminyum gövdeleri yüksek sıcaklık derecelerine karşı bu rezistansların dayanıklı olabilmesini sağlamaktadır. Endüstriyel çalışma alanlarında da tercih edilen açık büfe reşo rezistansları standart özelliklerde üretilebilen ve aynı zamanda dilediğiniz zaman istek ve ihtiyaçlarınıza göre de üretilebilen rezistanslardır. Çevre dostu olarak tasarlanan açık büfe reşo rezistanslarına göz atarak sizler de ihtiyaçlarınıza uygun ürünler bulabilirsiniz.

İletişim Formu
Elektrikli Soba
Elektrikli sobalar günümüzde enerji maliyetinizi de düşürebileceğiniz enerji tasarrufu öze...
Ayak Isıtıcı
Ayak ısıtıcısı modelleri sizlere profesyonel ısınma çözümleri sunabilen ürünlerdir. Ev ve...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza